top of page

Čerpací stanice

Provozujeme čerpací stanici v Sokolově, na adrese Nádražní 2155. Čerpací stanici najdete 400 m za vlakovým nádražím směrem na Královské Poříčí.

Prodej pohonných hmot

Nabízíme zde prodej pohonných hmot:

  • Diesel

  • Natural 95

Čerpací stanice je vybavena bezobslužným čipovým systémem čerpání PHM a natankujete zde téměř vždy bez front kvalitní paliva za nízkou cenu.

Čerpací stanice je otevřena:

  • pondělí - pátek      7:00 - 19:00

DSC02158.jpg

Kvalita

Samostatnou kapitolou je kvalita prodávaných pohonných hmot. Jejich dodavatelem je akciová společnost ČEPRO. Vzorky pohonných hmot jsou pravidelně odebírány přímo na čerpací stanici a jsou podrobeny přísné kontrole v laboratořích ČEPRO, a.s., nebo v Ústavu paliv a maziv. Původ a kvalita každé dodávky pohonných hmot jsou deklarovány příslušným atestem, který je na vyžádání k dispozici.

Rozdělení paliva dle ročního období:

  • letní motorová nafta - tj. motorová nafta pro mírné klima třídy B v období od 15.04. do 30.09. s filtrovatelností nižší než 0 °C,

  • přechodová motorová nafta - tj. motorová nafta pro mírné klima třídy D v období od 1.3. do 14.04 a od 1.10. do 15.11. s filtrovatelností nižší než -10 °C,

  • zimní motorová nafta - tj. motorová nafta pro mírné klima třídy F v období 16.11. do 28.02. s filtrovatelností nižší než -20 °C.

Pro zajištění bezporuchového provozu vznětových motorů za silných mrazů se vyrábí tzv. arktická motorová nafta s filtrovatelností nižší než -32 °C a bodem zákalu nižším než -22 °C, která je některými distribučními společnostmi nabízena u vybraných čerpacích stanic např. v podhůří Krkonoš, na Šumavě a Vysočině. Stejný typ motorové nafty používají také např. ozbrojené složky.

DSC02147.jpg
Čerpací stanice: Rentals
bottom of page