Topné oleje

topny_olej

Plánujete pořízení vlastního domu nebo předěláváte stávající a nevíte pro jaký způsob vytápění se rozhodnout? Jistě jste slyšeli o LTO nebo-li lehkém topném oleji !!!

Vytápění domu lehkým topným olejem je především levné, efektivní, nenáročné a jednoduché!  V Evropě je vytápění topným olejem mnohem populárnější a známější, než v ČR.

Extra lehký topný olej je ušlechtilé palivo v kapalném stavu. A teď ta zajímavější část řekneme si to v číslech – srovnáme-li LTO s peletkami, dřevem nebo uhlím zjistíme, že má téměř trojnásobně vyšší výhřevnost. Srovnatelně konkuruje zemnímu plynu, který má srovnatelné parametry i v kotli. Poskytuje totiž stejné pohodlí jak kotel na plyn odlišnost můžete nalézt jen v instalovaném hořáku, i proto se skvěle hodí do horských středisek, chalup, penzionů a všude kde neni rozveden zemní plyn.

Extra lehký topný olej je zatížen spotřební daní, což Vás nemusí trápit! V momentě, kdy spálíte (protopíte) topný olej v kotli můžete zažádat celní úřad o navrácení spotřební daně, která se nyní pohybuje 10,95 Kč/l a to už jsou zajímavá čísla, nemyslíte?

Nevíte si rady, jak zažádat o navrácení spotřební daně? Nechcete se obtěžovat papírováním? Nevíte si rady, kam se obrátit? Nevíte cenu topného oleje?Zajímá Vás cena topného oleje, již bez spotřební daně?

Neváhejte nás kontaktovat! Pomůžeme Vám s papírováním, ale především s cenou, závozem topné nafty až do domu! Jsme schopni Vám zařídit topný olej bez spotřební daně, kterou vyřídíme za Vás (pro regionální klientelu po splnění určitých podmínek), ale poradíme i s kotlem, hořákem a jinými technickými podmínkami.

CENÍK LTO NA TENTO TÝDEN VČ. DOPRAVY:

pro naše smluvní zákazníky – cena za 1l bez. SPD a vč. DPH 

   19,379 Kč   

cena za 1l při objemu 0>3000 l vč. SPD bez DPH

23,17 Kč

 

Shrneme si to ještě jednou – nabízíme:

    • vyřízení vrácení spotřební daně (pro regionální klientelu)
    • cenovou nabídku na topný olej již bez spotřební daně
    • možná dohoda na délce splatnosti dodávek
    • vyřízení veškeré dokumentace pro celní úřad
Mám zájem stát se smluvním zákazníkem