Sokolov

Sokolov

sokolov

Vážení klienti,
Dovolte, abychom Vás mohli informovat, že provoz na čerpací stanice v Sokolově na ulici Nádražní je dočasně omezen viz. časy níže.

PO – PÁ 7:00 – 19:00

Omlouváme se, za možné vzniklé komplikace, které aktuálně řešíme. Jedná se o to, že po dlouhých letech bezproblémového fungování „najednou“ není spojovací komunikace k čerpací stanici vlivem cyklostezky možná využívat v plném rozsahu dle informací z živnostenského úřadu. O dalším průběhu Vás budeme neprodleně informovat.

Děkujem za pochopení.

Čerpací stanice Sokolov – naleznete 400m za nádražím směrem na Královské Poříčí. Slouží také jako firemní zázemí pro naší nákladní cisternovou autodopravu, která je i k Vašim službám. Především zde nabízíme veřejný prodej pohonných hmot: Diesel, Natural 95.
Na čerpací stanici je 5 stojanů: Malovýdej na Diesel a Natural 95 (pro osobní automobily). Velkovýdej „maxitank“ na Diesel (pro nákladní silniční autodopravu). AdBlue (pro nákladní autodopravce, kteří jej používají do nákladních automobilů s evropským označením EURO 5). Tato směs se vstřikuje do výfukového systému, kde se dopalují zbytky CO2. Velmi ekologické a šetrné k životnímu prostředí. Dále také stojan ethanol E85.

SLEVA 0,5 Kč/L Lze uplatnit věrnostní zákaznickou kartu pro tankování za hotové

Ceník pohonných hmot

PHM Cena v Kč,-(vč.DPH) / Litr
Diesel
Natural 95
AdBlue

Otevírací doba

Po-Pá 7:00 – 19:00
POZOR ZMĚNA So-Ne, svátky ZAVŘENO

Adresa

   (Nádražní 2155, 35601 Sokolov)


Zobrazit místo K Oil Křeček s.r.o. na větší mapě