Aditiva

START diesel aditiv

Posted by on Říj 31, 2013 in eshop Aditiva | Komentáře nejsou povoleny

Zimní přísada do nafty:

zlepšuje tekutost a filtrovatelnost nafty v zimě; zvyšuje cetanové číslo; zvyšuje výkon motoru; optimalizuje spalování; zmenšuje spotřebu paliva; udržuje čistotu vstřikovacích trysek a celého vstřikovacího systému, včetně preventivní ochrany od BIO složek používaných v PHM; dokonale chrání palivový systém před korozí; zvyšuje mazací schopnosti nafty; prodlužuje životnost vstřikovacího čerpadla a trysek; zmenšuje klepání motoru; zlepšuje studený start; potlačuje pěnění nafty; prodlužuje životnost nafty; celoročním užíváním zlepšuje ekonomiku provozu.
Celoroční přípravek do paliv dieselových spalovacích motorů, který spolehlivě redukuje hluk, kouř a možnost selhání při startování. Zlepšuje tekutost a filtrovatelnost nafty při teplotách pod bodem mrazu. Potlačuje pěnění v palivovém systému. Chrání vstřikovací trysky před usazeninami. Sníží bod filtrovatelnosti (tzv. vylučování parafínu) až o 18°C. Optimální je celoroční použití, bez ohledu na roční období.

Ceník

Balení Cena (Kč) s DPH a SPD
0,5L 122
10L 1 880
60L 9 606
200L 27 921
nad 200L velkoobchod
již míchané s naftou +0,30 k stočenému litru
*Doprava dle ceníku přepravní služby nebo možnost osobního odběru v Sokolově.

Specifikace

ředění - 1:1000

Zimní multifunkční je přísada do motorové nafty s protikorozním účinkem, která udržuje čistotu vstřikovacích trysek. Dokonale chrání palivové čerpadlo před poškozením, udržuje čistotu vstřikovacích trysek. Udržuje nízkou spotřebu paliva a zlepšuje provozní pohotovost vozidla v zimním období. Prodlužuje životnost palivového systému.

Obsahuje depresanty, které snižuje bod tuhnutí a filtrovatelnost nafty při nízkých teplotách až o 5°C. Zabraňuje shlukovatelnosti a vylučování parafínu a tím ucpávání palivového filtru. Protipěnivostní funkce přísady potlačuje pěnění paliva v celém palivovém systému.